Koszyk

Stań się ekspertem w obsłudze systemów do zarządzania produkcją i magazynem.

Zapisz się na darmowe szkolenia, wraz z egzaminem weryfikującym Twoje umiejętności, otrzymaj dyplom oraz certyfikat i zdobądź lepszy zawód. Ukończenie tego szkolenia daje Ci nie tylko wiedzę techniczną, ale także sporo doświadczenia w planowaniu czy zarządzaniu produkcją i magazynem.

Z czego składa się kurs?

Z 16 modułów, które zawierają osobne podzielone na kategorie lekcje. Po każdym weryfikujesz swoje umiejętności za pomocą prostego quizu.

Po ukończeniu szkoleń czeka na Ciebie końcowy egzamin, na podstawie którego zweryfikujesz swoje umiejętności i po pomyślnym zakończeniu, otrzymasz certyfikat otwierający drzwi do zawodu osoby odpowiedzialnej za zarządzanie systemami MES, WMS, APS, CMMS i CRM.

To nie koniec!

OptiKurs to nie tylko wiedza techniczna, to dziesiątki praktycznych przykładów, które odwzorowane są na realnych sytuacjach i zdarzeniach w produkcji lub magazynie. Zyskujesz wiedzę i doświadczenie. Po kursie będziesz wiedzieć, jak rozwiązywać najczęstsze problemy.

Jak zacząć?

Kliknij przycisk poniżej. Załóż konto i zacznij. Na maila otrzymasz link z dostępem do zalogowania. Dodatkowo w ramach przystąpienia do kursu otrzymujesz 30 dniowy dostęp do naszego systemu.