Koszyk

Zostań Partnerem Optimakers!

Szukamy Partnerów! Otrzymujemy zapytania z całej Polski i potrzebujemy pomocy z ich obsługą!

Każdy lead to potencjalny Klient, o którego należy zadbać i odpowiednio go obsłużyć. Spływają do nas zapytania z całej Polski, potrzebujemy Ciebie, aby zadbać o każdego z Klientów zgodnie ze standardem Syneo.pl.

Zostając naszym Partnerem, Ty i Twój zespół zostaniecie odpowiednio przeszkoleni, zdobędziecie certyfikaty, a podczas pierwszych wdrożeń będziecie mogli liczyć na naszą pomoc.

Oddajemy Leady Partnerom! 

Chętnie dzielimy się leadami i jednocześnie zachęcamy do aktywnego działania z Waszymi Klientami. Jest to dla nas bardzo ważne, aby odpowiednio wspierać Partnerów na każdym etapie rozmów z każdym Klientem. Czy to lead pochodzący od Partnera czy z naszych zasobów – możecie liczyć na naszą pomoc zarówno w procesie handlowym jak i wdrożeniu systemu.


Współpracuj na uczciwych i przejrzystych zasadach!

Umowa Partnerska jest przejrzysta. Zawarte w niej załączniki precyzują warunki naszej współpracy.

Progiem wejścia do programu jest niewielka – symboliczna opłata wstępna, rozliczana i zwracana przy pierwszej sprzedaży Partnera.

Dostęp do materiałów szkoleniowych, certyfikację oraz pomoc konsultantów otrzymasz bez żadnych kosztów!

Jako Partner możesz liczyć nawet na 45% prowizji za sprzedaż licencji i 100% za wdrożenie!

Im więcej sprzedajesz tym więcej zarabiasz, nawet do 45% za sprzedaż licencji systemu! Wdrożenie? Standardowo 100% jest dla Ciebie. To Twoja praca i Ty na niej zarobisz.


Pomagamy na każdym etapie obsługi!

Spotkania handlowe, wdrożenie systemu czy obsługa posprzedażowa, na każdym etapie możesz na nas liczyć. Partnerom zapewniamy opiekę. Razem jesteśmy silniejsi.

Do pomocy Partnerom mamy Dział Handlowy, Wdrożeniowy oraz Programistyczny. Służymy doświadczeniem, a jeśli zaistnieje taka potrzeba to i obecnością na spotkaniach.

Spotkania 

Zarówno nasz Dział Handlowy jak i Wdrożeniowy, może zabrać Was ze sobą na szkolenie w praktyce czy to w formie online czy też tradycyjnej. Jeśli potrzebujesz wzmocnić swoje kompetencje sprzedażowe lub wdrożeniowe jesteśmy gotowi i służymy pomocą.

optimakers

System OptiZAM

Każdemu Partnerowi udostępniamy bezpłatnie narzędzie do kontroli postępów prac nad swoimi leadami. System jest bardzo intuicyjny, mimo tego w ramach wsparcia udostępniamy film z instruktażem jego obsługi.

Oprócz możliwości pobrania materiałów, filmów, webinarów jakie prowadzimy dla Partnerów i Klientów, możemy się sprawnie komunikować a także co niezwykle istotne Partner może rezerwować swoje leady. Bardzo ważne jest dla nas aby między Partnerami panowały dobre relacje.

Pomożemy budować Twój biznes

Wewnątrz systemu OptiZAM możesz znaleźć także materiały na swoją stronę www. Naszą zasadą jest wzajemna promocja. Jeśli zostaniesz naszym Partnerem to umieszczamy taką informację na stronie internetowej, a od Partnerów oczekujemy, aby na ich stronach pojawiła się podstrona o systemie OptiMES – co dodatkowo wzmacnia możliwości sprzedażowe Partnera.

Szkolenia, webinary, tutoriale

W miarę możliwości i potrzeb organizujemy spotkania w sali konferencyjnej, gdzie wspólnie się szkolimy, a następnie lepiej poznajemy po szkoleniu. Wraz z Partnerami organizujemy także webinary, podczas których poruszamy ciekawe case-study. Nagrywamy dla Was filmy szkoleniowe oraz przygotowujemy różne tematy spotkań, od funkcjonalności systemu po zdalne wdrażanie czy spotkanie z DH. Zapraszamy gości, którzy mogą nam pomóc w drodze do sukcesu i wyjaśnić trudniejsze kwestie związane choćby z leasingami.

Darmowy dostęp do systemu

Jeśli chcesz sprawdzić jak działa i z jakich modułów składa się system, możesz to zrobić instalując darmową 14-dniową wersję. Jest ona nieco okrojona, jednak w zupełności wystarczy, aby zrozumieć na czym polega działanie systemu OptiMES. Kiedy oficjalnie staniesz się naszym Partnerem otrzymasz od nas swoją aplikację z licencją na 100 lat.

Certyfikacja, darmowe szkolenie

Po podpisaniu umowy, przejdziesz szkolenie, podczas którego uzyskasz niezbędne informacje o funkcjonowaniu systemu i jego możliwościach. Po zakończonym szkoleniu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje kompetencje. Uruchomiliśmy możliwość szkolenia za pomocą e-learningu, gdzie na podstawie nagranych przez nas filmów instruktażowych możesz pogłębiać swoją wiedzę i zdawać testy kompetencyjne.


Zarówno w chmurze jak i na serwer Klienta

System proponujemy zarówno w chmurze jak i na serwer Klienta, dzięki czemu jesteśmy bardzo elastyczni i możemy dopasować się do potrzeb każdego nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Łatwe wdrożenia

Nasz system możemy wdrażać nawet zdalnie! Przekonała nas o tym sytuacja związana z pandemią. Na temat zdalnego wdrażania systemu przygotowaliśmy nawet webinar z naszym Inżynierem wdrożeń. Do tego jak i innych filmów uzyskasz dostęp kiedy dołączysz do grona naszych Partnerów.


Buduj swój dochód pasywny

Budowanie dochodu pasywnego jest obecnie silnym trendem wśród wielu firm na całym świecie. Najtrudniejsze jest skonstruowanie oferty tak, aby była korzystna zarówno dla Klienta jak i Partnera. Mamy taki produkt!

Dzięki rozwiązaniu w chmurze, Partner zarabia co miesiąc kiedy Klient dokonuje opłaty za użytkowanie systemu. Dla Klienta jest to z kolei dużo niższy koszt posiadania systemu od zakupu jego licencji na własny serwer. Sytuacja WIN-WIN.

Spotkania online

Stawiamy na stały kontakt. Chcemy aby wszystko było transparentne dlatego organizujemy nieobowiązkowe spotkania z naszymi Partnerami raz w tygodniu, aby omówić szczególne casy, wzajemnie się od siebie uczyć i wyciągać wnioski konstruktywne dla całej organizacji.

Precz z biurokracją!

Nie lubimy “przepalać” czasu, ani Waszego ani naszego. Nie zawracamy sobie wzajemnie głowy dziesiątkami dokumentów do uzupełniania. Wystarczy, że wejdziesz do systemu OptiZAM i masz wszystko jak na dłoni. Twoja aktywność ogranicza się do przesuwania statusu postępu prac na dodanych przez Ciebie lub przez nas leadach, którymi się zajmujesz. Jeśli czegoś potrzebujesz, masz do kogo się zwrócić lub znajdziesz to w systemie OptiZAM.

Po co nam Program Partnerski?

Powstał gdyż jako zespół Optimakers nie chcieliśmy rozbudowywać struktur, których koszt utrzymania musielibyśmy przerzucić na Klienta. Byłoby to drogie i nieuzasadnione ekonomicznie podejście. Stawiamy na Was, na Partnerów i Was chcemy wspierać i rozwijać dzięki wspólnej wizji usprawniania firm produkcyjnych w Polsce i za granicą.

Idealny Partner, czyli jaki?

Jeśli Twoja firma ma kompetencje wdrożeniowe i sprzedażowe systemów informatycznych lub optymalizuje działanie firm produkcyjnych – skontaktuj się z nami. Jesteśmy elastyczni, z pewnością znajdziemy pole do współpracy.

Jak stać się Partnerem?
  1. Zgłoś się do nas za pomocą poniższego formularza. Możesz krótko opisać czym zajmuje się Wasza firma. Zostaw do siebie numer kontaktowy i e-mail.
  2. Prześlemy Ci umowę do zapoznania.
  3. Podpiszemy umowę.
  4. Czas na szkolenie i certyfikację.
  5. Działamy!

Chcesz zostać Partnerem?

Napisz do nas!

Partnerzy technologiczni

Partnerzy naukowi

wypróbuj za darmo