Funkcje systemu APS

System APS zawiera informacje o zleceniach produkcyjnych, technologii, materiałach i zasobach. Wszystko to w kilka sekund. Niepotrzebne jest zaangażowanie z Twojej strony.

Możesz planować w dowolnej formie. Graficznej lub automatycznej. owolne typy produkcji: sekwencyjna, liniowa (potokowa), jednostkowa (prototypowa, projektowa), małoseryjna, seryjna, masowa, montażowa, prace projektowe i budowlane. Służby serwisowe (utrzymanie ruchu i magazyn).

PLANOWANIE PRODUKCJI

Pomaga wpłynąć na jakość wyrobów i terminowość produkcji. Z OptiAPS wszystko trwa dosłownie kilkanaście sekund. Parę kliknięć i gotowe!

Optymalizacja wąskich gardeł

Zapomnij o wąskich gardłach. System APS daje Ci dostęp, do wizualizacji planu, a także systemu ostrzegania. Forma graficzna pomaga w intuicyjnej analizie działań. System ostrzegania daje Ci gwarancję bezpieczeństwa i uniknięcia problemów, które występowały przy planowaniu ręcznym.

System APS daje Ci możliwości symulacji i prognozy produkcji.

Zapomnij o tworzeniu marszrut i BOM dla każdego zlecenia. Szablony narzędzia zagwarantują Ci zgodność z normatywami i macierzą przezbrojeń. Mówiąc konkretnie – korzyść to możliwość budowy BOM i technologii wyrobów gotowych z półproduktów. Co ważne, zachowujesz tutaj pełen obieg dokumentów produkcyjnych od zamówienia, aż po panel meldunkowy. Warto wspomnieć o zachowaniu zgodności z normami certyfikacji ISO 900,1 gromadząc dokumentację elektronicznie lub w formie wydruków.

SZABLONY  TECHNOLOGII

Poznaj funkcje systemu APS bliżej

www.optimakers.pl

Maksymalnie wykorzystaj potencjał swojej produkcji