Funkcje systemu CMMS

System CMMS zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii do minimum. Otrzymuj powiadomienia o przeglądach i serwisowaniu. Na bieżąco monitoruj i odczytuj raporty z maszyn (SCADA). W efekcie trwale podnoś skuteczność zasobów (OE i OEE). To tylko część korzyści, które uzyskasz wybierając moduł OptiCMMS. Zobacz więcej!

1. Kontrola ruchu produkcji 2. Dokumentacja ruchu produkcji 3. Serwisowanie utrzymania ruchu 4. Raporty i OEE w utrzymaniu ruchu 5. Powiadomienia E-mail w przypadku awarii 6. Magazyn części zamiennych

KORZYŚCI SYSTEMU CMMS

DOKUMENTACJA UTRZYMANIA RUCHU

Otrzymaj prosty dostęp do pełnej dokumentacji. Sprawdzaj historię napraw, planuj serwisowanie maszyn. Daj możliwość operatorom, by samodzielnie zgłaszali awarie i zdarzenia. Otrzymuj z tego pełne raporty, które generowane są automatycznie przez OptiCMMS. Wspomniane raporty otrzymujesz zgodnie z Twoimi preferencjami. Mogą otrzymywać je również operatorzy, a Ty wskażesz, co mogą zobaczyć, a co nie. Wszystko wygodnie i łatwo dostępne, wystarczy Ci nawet urządzenie przenośne.

System CMMS daje Ci możliwość serwisowania i raportowania utrzymania ruchu

Wykorzystujesz wskaźnik OEE, który wykorzystuje się w TPM do mierzenia efektywności maszyn i urządzeń? Od teraz możesz analizować to jeszcze bardziej szczegółowo. To pozwala Ci lepiej wychwycić potencjalne ryzyka. Tym samym zapobiegasz problemom, a nie rozwiązujesz je.

RAPORTY I OEE

Poznaj funkcje systemu CMMS bliżej

www.optimakers.pl

Maksymalnie wykorzystaj potencjał swojej produkcji