Koszyk

Jesteśmy Optimakers.
Pomagamy w optymalizacji produkcji i magazynu!


Zespół, który stworzył i rozwija systemy od Optimakers, to eksperci, analitycy, programiści i wdrożeniowcy. Wspólnie z partnerami działamy w całej Polsce, aby sprawnie wdrażać innowacje, zwiększać wydajność i zacieśniać kontrolę w firmach produkcyjnych.

Jesteśmy praktykami z 15-letnim doświadczeniem. Stworzyliśmy system z podziałem na moduły, tak żeby każda firma miała możliwość wdrożenia takiego rozwiązania u siebie, a następnie dodawania nowych funkcji wraz z rozwojem swojej działalności.

Interesują nas konkretne fakty i liczby. To na nich opieramy działanie całej marki, udowadniając, że nasze rozwiązania typu MES, APS czy WMS przynoszą realne korzyści, które można zmierzyć i udokumentować. Bez żadnego zbędnego koloryzowania czy podkręcania. Tylko konkretne raporty.

Poniżej prezentujemy kilka osób, z którymi warto się skontaktować, jeśli masz pytania o nasze rozwiązania

Karol Chęciński

Prezes Optimakers

Najpierw myśli, potem mówi, a jak już powie to… długo jeszcze dzwonią w głowach innych jego słowa. Jego drugie imię to optymalizacja. Szuka możliwości udoskonalenia lub usprawnienia przede wszystkim procesów produkcyjnych, które mają wspierać przedsiębiorców w rozwoju.

Swoim doświadczeniem oraz wiedzą chętnie dzieli się prowadząc szkolenia, webinary oraz zajęcia akademickie o zarządzaniu produkcją.

Od początku drogi zawodowej mocno zaangażowany w optymalizację procesów, dziś realizuje swoje cele zarządczo.

Michał Gwizdała

Szef Działu Wdrożeń

Michał rozwija się wraz z firmą. Rozpoczął współpracę z OptiMES sp. z o.o. jako konsultant, a aktualnie wspiera i koordynuje cały zespół wdrożeniowy.

Poznaje potrzeby Klientów i proponuje im konkretne rozwiązania procesowe i systemowe, które ułatwiają pracę. Dzięki niemu łatwiej osiągniesz sukces w swoim biznesie!

Robert Paras

Senior New Business Manager

Robert to doświadczony specjalista do spraw oprogramowania do zarządzania firmą.

Posiada ponad 10-letni staż w branży IT, z czego sporą część w naszej organizacji.

W Optimakers zajmuje się budowaniem i realizacją strategii sprzedażowej oraz zarządzaniem długofalowymi relacjami z kluczowymi klientami.

Chcesz dołączyć do drużyny Optimakers?

Sprawdź, kogo szukamy do naszego zespołu.

Zauważyliśmy ogromne zaangażowanie w prowadzenie projektu i osobiste podejście do przygotowanego rozwiązania. Osoby współpracujące wykazały się również dociekliwością, szerokim spojrzeniem na zagadnienie i szybkim czasem reakcji na pojawiające się pytania. W każdym etapie mogliśmy liczyć na dodatkowe konsultacje upewniające nas, że obsługę techniczną powierzyliśmy specjalistom.
Bernadetta Keller
Prokurent