Organizacja współpracy z Klientami to ważna sprawa w każdej firmie. O każdym należy pamiętać. Utrzymywanie dobrych, zdrowych i stałych relacji, to kluczowy element utrzymania Klienta jak najdłużej. Jednym z modułów doskonałego oprogramowania do zarządzania produkcją jest OptiCRM.

System CRM: Korzyści

Zbuduj z nami ścieżkę klienta od pierwszego kontaktu, który wykonał handlowiec. Przez ofertę, proces zamówienia, zlecenia i rozliczenia. A w tym wszystkim:

93%
Wzrost kontroli
  • Twoi pracownicy zaraportują obecny stan
  • Otrzymacie przypomnienia o spotkaniach, mailach i innych ważnych terminach
  • Prześledzicie historię relacji z Klientami
  • Możecie połączyć te dane z innymi systemami dostępnymi w Optimakers
  • Zintegrujcie się z rozwiązaniami zewnętrznymi

System CRM: Oferty, wyceny i kalkulacje

Baza klientów to jedno, a kontrakty to drugie. W OptiCRM możesz połączyć te dwie części w jedno. Oznacza to, że w jednym miejscu budujesz relacje z klientem, a także dbasz o przychody.
Obok właściwości klienta, masz również pełne dane dotyczące terminów spotkań, zamówień, realizacji czy rozliczeń. Łącząc moduł CRM z innym, możesz także w dowolnym momencie sprawdzić stan produkcji zamówienia dla Twojego klienta. Możesz także wykonywać automatyczne kalkulacje, gdyby klient chciał zmienić ofertę lub zwiększyć ilość zamówienia. 

System CRM: Zamówienia i zlecenia w produkcji

Moduł CRM można także integrować z innymi rozwiązaniami dostarczającymi danych. Dzięki temu możesz analizować, sprawdzać, poprawiać, ustalać terminy zleceń czy nawet symulować inne procesy produkcyjne. Z jego pomocą sprawdź stan produkcji, koszty surowców, monitoruj roboczogodziny, ustalaj optymalne rabaty i marże. 

Pliki, dokumenty i raporty, które tworzysz dostępne są w chmurze. Oznacza to, że masz do nich dostęp z dowolnego miejsca i urządzenia, na którym się zalogujesz. 


Ciekawa funkcja:
 Przed wysłaniem do klienta oferta handlowca może być akceptowana przez przełożonego. A na koniec najlepsze – przeniesienie danych z oferty do zamówienia, to tylko jedno kliknięcie.

System CRM: Rozliczenia w produkcji

Chcesz wprowadzać rozliczenia ręcznie lub za pomocą innego systemu księgowego? Możesz zrobić to sam lub oddać sprawy OptiCRM. Oprogramowanie zautomatyzuje dla Ciebie cały koszyk zamówień, co da Ci dostęp do między innymi śledzenia realizacji zamówień. Buduje także Twoją wiarygodność. Klient otrzymuje realne terminy, których będziesz w stanie dotrzymać. A nawet gdy pojawi się zagrożenie, to dostaniesz wcześniejsze powiadomienie od OptiCRM. Tutaj również dysponujesz dokumentami w wersji online. 

System CRM: Integracje z księgowością i sklepem internetowym w produkcji

Potrzebujesz innego systemu? Na przykład systemu księgowego lub sklepu internetowego? Dane wprowadzasz tylko raz. Potem cieszysz się pełną integracją. Mało tego, możesz je rozszerzać. Dodać na przykład automatyczne planowanie zamówień. Eliminujesz przez to ryzyko błędu, otrzymujesz stały przepływ danych i pracuje to na Ciebie.

Łatwość zarządzania
100%
Skuteczność analiz i raportów
100%
Oszczędność czasu
82%

Ile to kosztuje?

System CRM od Optimakers, możesz zakupić jako pojedynczy produkt lub w pakiecie z innymi rozwiązaniami do optymalizacji i zarządzania produkcją i magazynem.

Sprawdź które rozwiązanie jest najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb: Cennik

Przetestuj CRM Bezpłatnie

Przetestuj wersję demo 14 dni zupełnie bezpłatnie. Sprawdź, czy nasze rozwiązanie spełni Twoje oczekiwania.