Koszyk

Oferujemy liczne integracje systemowe

Systemy księgowe

Subiekt GT to kompleksowy system sprzedażowy, ułatwiający zarządzanie gospodarką magazynową naszej firmy. Z wykorzystaniem tego oprogramowana łatwo zaplanujemy produkcję, prześlemy dokumenty kosztowe do naszej księgowości oraz wystawimy dokumenty wewnętrzne. Subiekt GT wyposażony został w liczne moduły dodatkowe, takie jak na przykład klient poczty e-mail.

SAP Business One to system informatyczny, pozwalający na optymalizację procesów biznesowych w średnim i dużym przedsiębiorstwie. Oprogramowanie bazujące na dwuwarstwowej architekturze i pozwala rozliczać pracowników produkcyjnych, tworzyć cenniki oferowanych przez naszą firmę produktów i usług oraz obsługiwać transakcje finansowe z wykorzystaniem bankowości internetowej.

Comarch ERP XL to system informatyczny klasy ERP, ułatwiający planowanie zasobów przedsiębiorstwa oraz logistykę wewnętrzną. Oprogramowanie zbudowane jest z wielu modułów, dostosowanych do wymagań i potrzeb firmy, takich jak moduł wspierający dział produkcji, handel, dystrybucję, pracę działu kadr i płac, czy moduł ułatwiający rozliczanie pracowników produkcyjnych.

Fakturowania.pl jest doskonałym uzupełnieniem OptiMES,  który wspiera wszystkie procesy związane z planowaniem, zarządzaniem i wykonaniem produkcji. Ostatnim krokiem na tej  drodze jest właśnie wydanie towaru z magazynu i wystawienie faktury. Ta nowoczesna platforma daje przedsiębiorcom możliwość wygodnego zarządzania księgowością. Jej rosnąca popularność wynika z praktycznych funkcjonalności, wygody użytkowania oraz przyjaznego interfejsu. 

Comarch ERP Optima to kompleksowy system informatyczny, charakteryzujący się budową modułową. Za jego pomocą z łatwością zaplanujemy produkcję, skontrolujemy jej jakość oraz rozliczymy pracę zatrudnionych przez nas pracowników produkcyjnych. Comarch ERP Optima został wyposażony w narzędzia wspomagające relacje z kontrahentami, tworzenie ofert handlowych oraz planowanie sprzedaży w internecie.

Microsoft Dynamics NAV jest systemem informatycznym ułatwiającym planowanie działań logistycznych, serwisowych oraz produkcyjnych. Oprogramowanie ułatwi zarządzanie relacjami z naszymi klientami, planowanie dostaw niezbędnych produktów oraz zarządzanie magazynem wysokiego składowania. Microsoft Dynamics NAV wspomaga również kontrolę jakości produkcji.

Baan to system informatyczny ERP, skrojony na potrzeby średnich i dużych przedsiębiorstw. Oprogramowanie ułatwia sterowanie produkcją w firmie, planowanie gospodarki magazynowej oraz rozliczanie osób pracujących na produkcji. Ponadto Baan ułatwi kontrolę jakości, zarządzanie magazynem wysokiego składowania i rozliczanie logistyki wewnętrznej firmy.

Sage Symfonia to system informatyczny dla średnich i dużych firm, rozliczających się z wykorzystaniem pełnej księgowości. Oprogramowanie pozwoli na generowanie faktur, dokonywanie operacji księgowych, przygotowywanie deklaracji na potrzeby podatku VAT oraz obsługę wszystkich transakcji w firmie. Sage Symfonia posiada wiele modułów, które usprawnią zarządzanie gospodarką magazynową.

Enova 365 to rozbudowany system informatyczny typu ERP, zaopatrzony w wiele przydatnych modułów, ułatwiających sprzedaż, zarządzanie magazynem, zarządzanie działem kadr i płac oraz ułatwiającym pracę księgowości. Oprogramowanie pozwoli również na planowanie dostaw i kontrolę jakości produktów. Enova 365 umożliwia generowanie raportów z przejrzystymi wykresami spaghetti.

RAKS to oprogramowanie pozwalające na łatwe zarządzanie różnymi sektorami naszej firmy. Za pomocą tego systemu szybko zaplanujemy działania produkcyjne, logistyczne oraz magazynowe, a ponadto zadbamy o prawidłowe wystawianie różnego rodzaju dokumentów sprzedażowych, w tym faktur VAT. RAKS pozwoli również na intuicyjne generowanie raportów w postaci Jednolitych Plików Kontrolnych.

CAD/ CAM

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-73.png

Autodesk Autocad to oprogramowania umożliwiające na wspomagane komputerowo dwuwymiarowe oraz trójwymiarowe projektowanie. Narzędzie tworzy rysunki w popularnym formacie DWG oraz DXF, będącym jego odpowiednikiem w siedmiobitowym systemie kodowania znaków. Autodesk Autocad pozwala na modelowanie trójwymiarowe oraz wizualizację przygotowywanych projektów.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-74.png

Autodesk Vault to oprogramowanie pozwalające na zarządzanie danymi projektowymi PDM. Narzędzie pozwala na łatwe udostępnianie szczegółowych informacji o przygotowanym przez nas rysunku dwuwymiarowym lub trójwymiarowym naszym dostawcom produkcyjnym, klientom oraz wykonawcom projektów. Autodesk Vault pozwala na organizację dokumentacji technicznych i integrację z programami dedykowanymi biznesowi.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-75.png

Catia to system CAD, wspomagający codzienną pracę w zakresie projektowania dwuwymiarowego oraz trójwymiarowego. Oprogramowanie pozwala na dokonywanie symulacji metodą elementu skończonego MES oraz projektowanie różnego rodzaju produktów AGD, RTV, form czy nawet modeli silników spalinowych i elektrycznych. Catia wykorzystywana jest powszechnie również w przemyśle lotniczym.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-76.png

Climax to oprogramowania wspomagające obróbkę skrawaniem. Ten system sterowania i zarządzania pozwala na utrzymanie prawidłowego ruchu urządzenia, planowanie terminów przeglądów i napraw serwisowych oraz monitorowanie pracy sprzętu. Ponadto Climax pozwoli na generowanie raportów dotyczących poprawności działania skrawarki i przesyłanie ich bezpośrednio do autoryzowanego serwisu.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-77.png


Geomagic to oprogramowanie typu CAD, pozwalające na łatwe projektowanie dwuwymiarowe, przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz projektowanie trójwymiarowe. Narzędzie wspiera również inżynierię odwrotną. Oznacza to, że oprogramowanie Geomagic pozwoli na zeskanowanie dowolnego elementu, stworzenie jego modelu trójwymiarowego i opracowanie rysunków technicznych.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-78.png

Autodesk Inventor to program typu CAD, pozwalający na dwuwymiarowe oraz trójwymiarowe projektowanie wspomagane komputerowo. Narzędzie umożliwi nam sporządzenie dokumentacji technicznej, rysunków szczegółowych oraz rysunków podglądowych. Autodesk Inventor jest oprogramowaniem pozwalającym na zapisywanie w takich formatach jak DWG, DWF, IDG oraz IDW.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-79.png

Siemens NX to niezwykle rozbudowany program typu CAD, zaopatrzony również w możliwości oprogramowania CAM oraz CAE. Narzędzie pozwala na łatwe projektowanie dwuwymiarowe oraz trójwymiarowe z wykorzystaniem wspomagania komputerowego. Siemens NX jest powszechnie wykorzystywany w takich dziedzinach jak: symulacje elektryczne, symulacje elektromechaniczne, projekty i rysunki techniczne.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-80.png

Stolcad to narzędzie typu CAD, chętnie wybierane przez czołowych producentów konstrukcji okiennych oraz drzwiowych. Za pomocą tego programu wykonamy projekty dwuwymiarowe i trójwymiarowe typowych konstrukcji oraz będziemy mogli zarządzać wszystkimi etapami ich produkcji. Stolcad pozwoli na zmniejszenie kosztów dzięki mniejszej ilości odpadów, co przyczyni się do wzrostu dochodów przedsiębiorstwa.

Maszyny i urządzenia

Radwag to producent profesjonalnych wag przemysłowych i laboratoryjnych. Wykorzystywane przez setki firm produkcyjnych w Polsce ma możliwość integracji z systemami MES, CMMS, APS, WMS czy CRM od Optimakers. Wagi Radwag świetnie sprawdzają się w wielu obszarach firmy produkcyjnej, są nie tylko wyposażone w zaawansowane funkcje z detekcją zanieczyszczeń, ale oprogramowanie, które daje możliwość integracji z zewnętrznymi programami.

Business Intelligence

Power BI to narzędzie do wizualizacji i analizy danych, tworzenia różnego rodzaju raportów kosztowych i innych dokumentów. Z wykorzystaniem tego narzędzia będziemy mogli ograniczyć koszty produkcji poszczególnych elementów w naszym przedsiębiorstwie. Stworzone raporty są dostępne z poziomu przeglądarki internetowej, dzięki czemu po przesłaniu odnośnika dostęp do nich może uzyskać każdy.

E-Commerce

WooCommerce to jedna z popularniejszych platform do tworzenia sklepów internetowych. Rosnące zainteresowanie tym pluginem wynika z prostoty działania i elastyczności tego narzędzia oraz dużej liczby dostępnych integracji z innymi przydatnymi dla firm rozwiązaniami. WooCommerce jest wtyczką, która umożliwia przekształcenie strony WordPress w sklep online – w ten sposób z poziomu jednego systemu CMS można zarządzać stroną internetową firmy oraz sklepem online.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie dotpay.jpg

Płatności rekurencyjne – jest to funkcjonalność stworzona w oparciu o potrzeby sprzedawców internetowych, którzy chcą umożliwić swoim klientom cykliczne zakupy konkretnych towarów bądź usług. Dzięki takiej formie płatności Klient dokonujący zakupu na stronie sklepu internetowego zgadza się na pobieranie płatności cyklicznej z konta. Operacja przebiega raz i do momentu dopóki klient nie zrezygnuje  pieniądze trafiają bezpośrednio na Twoje konto. Karta  klienta jest obciążana w konkretnych odstępach czasu, pozwalając na oszczędność czasu na robienie kolejnych zakupów.

Shoper to niezwykle funkcjonalna platforma do tworzenia sklepów internetowych. To oprogramowanie daje użytkownikom możliwość prostego i wygodnego zarządzania sprzedażą online – m.in. dzięki przyjaznemu interfejsowi, praktycznym funkcjom oraz integracjom, zapewniającym wygodne i bezpieczne płatności, dwustronne integracje z platformami zakupowymi (tj. Allegro), sprzedaż na Fb czy integrację z firmami kurierskimi.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie logo-3-1-1.png

BaseLinker to narzędzie ułatwiające sprzedaż, zarządzanie stanami magazynowymi i system, wspierający funkcjonowanie całego procesu obsługi zamówień internetowych od momentu pojawienia się aż po obsługę logistyczną i spedycyjną. Dzięki BaseLinker możesz liczyć na szereg integracji niezbędnych do sprzedaży internetowej a już teraz możesz również zintegrować całe środowisko z OptiMES. 

Inne

Bitrix 24 to niezwykle funkcjonalny CRM, który ułatwia zarządzanie firmą na wielu płaszczyznach. Oprócz typowych funkcji CRM, pozwala efektywnie zaplanować działania marketingowe, lepiej zorganizować komunikację wewnętrzną oraz zewnętrzną a także ułatwia zarządzanie zasobami ludzkimi.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-91.png

XML to język znaczników, pozwalający na zapisanie dokumentów z formatowaniem zbliżonym do HTML. Pliki w tym formacie mają pozwalać na edytowanie, odbieranie i wysyłanie danych SGML oraz zapewniać zgodność z różnymi dokumentami bez zmiany formy formatowania. Pliki XML wykorzystywane są przez różnego rodzaju maszyny produkcyjne, stosowane w wielu firmach na całym świecie.

Excel Office to arkusz kalkulacyjny opracowany przez Microsoft. Narzędzie okaże się niezwykle przydatne dla firm produkcyjnych i handlowych, ponieważ pozwala na łatwą kalkulację kosztów oraz przychodów przedsiębiorstwa. Excel Office pozwoli również na łatwe tworzenie różnych raportów obejmujących między innymi tabele przesuwne, czyli narzędzie analityczne.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-92.png

CSV to uniwersalny format plików, obsługiwany przez większość programów otwierających arkusze kalkulacyjne i programów bazodanowych. Pliki CSV reprezentują wartości rozdzielone przecinkami i pozwalają na tworzenie listy zadań dla maszyn wykorzystywanych w przemyśle, list kontaktów i innych dokumentów. CSV jest zgodny ze standardami MIME, stosowanymi podczas przesyłania poczty elektronicznej.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-90.png

PDF to format plików pozwalający na tworzenie różnego rodzaju raportów sprzedażowych, instrukcji obsługi i dokumentów tekstowo-graficznych. Zapisując naszą pracę w tym formacie mamy pewność, że zostanie zachowane odpowiednie formatowanie, nawet jeśli uruchomimy plik na innym komputerze. Wiele osób doceni fakt, że zapisane w PDF pliki można zabezpieczyć przed niepowołanym dostępem.

Dokumentacja i API

Systemy do zarządzania produkcją od Optimakers to także otwarte API, dzięki któremu

z powodzeniem można dokonać wielu przydatnych integracji.

Aby wygenerować klucz API należy:

1. Zalogować się do panelu aplikacji.
2. Następnie wybrać zakładkę Pracownicy >> Wybierz użytkownika >>

Dodatkowe informacje,
3. W polu “Klucz API” wybierz opcję “Generuj nowy”
4. Zapisz

W każdej aplikacji aktualna dokumentacja API jest dostępna pod adresem:  https://{AdresTwojegoOptiMES}.syneo.pl/swagger/ui/index 

dodatkowe integracje