Zmniejsz ryzyko wystąpienia awarii do minimum. Otrzymuj powiadomienia o przeglądach i serwisowaniu. Na bieżąco monitoruj i odczytuj raporty z maszyn (SCADA). W efekcie trwale podnoś skuteczność zasobów (OE i OEE). To tylko część korzyści, które uzyskasz wybierając moduł OptiCMMS. Zobacz więcej!

System CMMS: Kontrola ruchu produkcji

Kontroluj swój ruch produkcji. Zarządzaj całym ruchem, jak i poszczególnymi sekcjami. Tak samo jak Twoimi operatorami. Za pomocą hierarchii, przyznaj funkcje, daj dostęp do raportów, który chcesz przyznać. Skonfiguruj raz, a OptiCMMS będzie dla Ciebie pracowało już zawsze. 

System CMMS: Dokumentacja utrzymania ruchu

97%
Wzrost kontroli

Otrzymaj prosty dostęp do pełnej dokumentacji. Sprawdzaj historię napraw, planuj serwisowanie maszyn. Daj możliwość operatorom, by samodzielnie zgłaszali awarie i zdarzenia. Otrzymuj z tego pełne raporty, które generowane są automatycznie przez OptiCMMS. Wspomniane raporty otrzymujesz zgodnie z Twoimi preferencjami. Mogą otrzymywać je również operatorzy, a Ty wskażesz, co mogą zobaczyć, a co nie. Wszystko wygodnie i łatwo dostępne, wystarczy Ci nawet urządzenie przenośne. 

Korzyści: Twoje dokumenty przechowywane są w wersji elektronicznej. Przez to masz do nich dostęp, kiedy tylko potrzebujesz. Zapomnij o segregatorach. W prosty sposób znajdziesz to, czego szukasz metodą online. 

System CMMS: Serwisowanie utrzymania ruchu

Twoja maszyna potrzebuje serwisu? Kończy się gwarancja? Przy innych, codziennych zadaniach, mało kto o tym pamięta. Z systemem OptiCMMS już nie musisz. Oprogramowanie przypomni o wymaganym serwisie, wygasającej gwarancji czy ewentualnych problemach. Na przykład zużyć wynikających z planu produkcji. Konfiguracja przebiega przez ustawienie ilości cykli, użyć, przezbrojeń, uruchomień – w zależności od potrzeby.

System CMMS: Raporty i OEE w utrzymaniu ruchu

Wykorzystujesz wskaźnik OEE, który wykorzystuje się w TPM do mierzenia efektywności maszyn i urządzeń? Od teraz możesz analizować to jeszcze bardziej szczegółowo. To pozwala Ci lepiej wychwycić potencjalne ryzyka. Tym samym zapobiegasz problemom, a nie rozwiązujesz je. 

System CMMS: Powiadomienia e-mail w przypadku awarii na utrzymaniu ruchu

Problem na produkcji? Jakaś awaria? Potrzebujesz natychmiastowego powiadomienia, bo chcesz szybko reagować? Skuteczna reakcja, to szybkie rozwiązanie lub eliminacja dalszych problemów. OptiCMMS umożliwia Ci przygotowanie powiadomień przez SMS lub na adres E-Mail. Co ważne, to Ty decydujesz, gdzie i jakie powiadomienia otrzymać. Mniej ważne alerty, możesz wydelegować na maila. Te priorytetowe otrzymuj przez SMS’a. 

Wzrost bezpieczeństwa
100%
Wzrost optymalizacji
87%
Automatyzacja działan
92%

System CMMS: Magazyn części zamiennych 

Jak ważny jest magazyn części zamiennych, nie musimy pisać. Ciągłość w utrzymaniu ruchu to kluczowy element, dla ciągłości produkcji. OptiCMMS pilnuje za Ciebie minimalnych stanów, by zachować w pełni bezpieczeństwo. Pamięta także o terminach napraw u podwykonawców, na co możesz otrzymywać powiadomienia. 

Ile to kosztuje?

System CMMS od Optimakers, możesz zakupić jako pojedynczy produkt lub w pakiecie z innymi rozwiązaniami do optymalizacji i zarządzania produkcją i magazynem.

Sprawdź które rozwiązanie jest najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb: Cennik

Przetestuj CMMS Bezpłatnie

Przetestuj wersję demo 14 dni zupełnie bezpłatnie. Sprawdź, czy nasze rozwiązanie spełni Twoje oczekiwania.