Audyty i analizy optymalizacji produkcji i magazynów

Dlaczego jesteśmy w stanie przeprowadzić dla Ciebie korzystną analizę biznesu? Na rynku jesteśmy ponad 15 lat. Tworzymy dedykowane systemy do zarządzania i optymalizacji produkcji jak OptiMES, OptiWMS, OptiCMMS czy OptiAPS i OptiCRM. Z racji doświadczenia, poznaliśmy już wiele problemów i przygotowaliśmy jeszcze więcej rozwiązań.

Zakup systemu to tylko początek drogi do efektywnej optymalizacji produkcji i magazynu. To szereg zmian, które w ramach tego działania, mogą być widoczne już od pierwszego dnia! A jeśli Twój system nie zmienia nic, a nawet przeszkadza Ci w codziennej pracy, to znaczy, że coś jest nie tak. Warto, by sprawdził to specjalista.

Optimakers przeprowadzi audyt i analizę Twojego biznesu pod kątem:

  • procesach planowania i przeplanowania produkcji
  • przepływu produktów, półproduktów czy surowców
  • systemu, jaki został wybrany do zarządzania produkcją i/lub magazynem
  • logistyki
  • strat i marnotrawstw w procesie produkcji
  • zarządzania produkcją
  • systemu obiegu informacji
  • monitoringu maszyn i utrzymania ruchu
  • opisach technologii
  • i innych aspektach, które często są nieszablonowe!
100%
Doświadczenia

Przeprowadzamy audyty zakładów produkcyjnych i wskazujemy obszary do poprawy. Czasami drobne zmiany, na które nie wpadniesz samodzielnie, mogą zrobić różnicę! 

Przykład?

Wiesz, że przeniesienie palarni z terenu zakładu produkcyjnego w część, która jest poza miejscem odbicia karty sprawia, że nałogowych palaczy masz na produkcji nagle 30% mniej? 🙂 Samo zdrowie!

Co otrzymasz?

Raport i rozwiązanie. W raporcie w czytelny i przejrzysty sposób otrzymasz informacje o aktualnym stanie Twojej produkcji i systemów, które wykorzystujesz. Zobaczysz także, o ile możesz poprawić wydajność Twojej produkcji. Dowiesz się także, co musisz zrobić, by różnica robiła efekty! Otzrymasz wskazówki i rozwiązania rekomendowane przez naszych praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Nasze rozwiązania przedstawione są w sposób logiczny, przejrzysty, uzasadniony i realny do zmierzenia. Fakty i liczby, a nie domysły i propozycje. To różni nasze rozwiązania od konkurencji. 

Jak przebiega audyt?

Zaczynamy

Wypełniasz formularz i przedstawiasz nam swój problem.
Krok 1

Konsultacja

Umawiamy się na konsultacje i zbieramy wszystkie potrzebne informacje. 
Krok 2

Audyt

Rozpoczynamy audyt i przygotowujemy raporty.
Krok 3

Warsztaty

Umawiamy się na warsztaty w celu omówienia rozwiązań, które przygotowaliśmy.
Krok 4

Wdrażamy!

Pomagamy Ci lub sami zajmujemy się wdrożeniem procesów!
Krok 5

W teorii brzmi to pięknie i prosto. Nie trać czasu, bo każdy dzień ma znaczenie! Napisz do nas, jeżeli potrzebujesz pomocy w optymalizacji Twojej produkcji i magazynu.