Aktualizacja 1.60

Zwiększona wydajność i nowe funkcjonalności to to, czego można spodziewać się po nowej aktualizacji. Dowiedz się więcej:

  • Nowy widok szablonu operacji
    • Zaktualizowana tabela operacji technologicznych.
    • Zmiana sposobu wyświetlania dodawania/edycji operacji.
  • Usprawnienie wyszukiwania towarów w oknie dostaw dokumentów magazynowych
    • Możliwość wyszukania towaru po numerze partii.

Dowiedz się o szczegółach: 

1. Nowy widok szablonu operacji

Nowy sposób wyświetlania tabel trafił również do operacji technologicznych. Umożliwia to zaawansowane wyszukiwanie, grupowanie i sortowanie wyników po wielu kolumnach. Dzięki temu rozwiązaniu łatwo możemy posortować operacje na podstawie ich kategorii lub wyświetlić wszystkie operacje zawierające konkretne słowa w nazwie.

Zmienił się również sam sposób wyświetlania przy wprowadzaniu lub edycji operacji. Dzięki pozbyciu się zakładek, wszystkie informacje są teraz na wyciągnięcie ręki.

W celu pogłębienia wiedzy na temat dodawania operacji technologicznych zapraszamy na osobny film, poświęcony temu zagadnieniu.

2. Usprawnienie wyszukiwania towarów w oknie dostaw dokumentów magazynowych

Działanie wyszukiwarki towarów, w dokumentach magazynowych, zostało poszerzone o odnajdywanie numerów partii. Dzięki temu nie będzie już trzeba wybierać towaru, a następnie z listy pozycji wyszukiwać konkretnej partii.

To rozwiązanie świetnie sprawdzi się zwłaszcza tam, gdzie numeru partii używa się jako kodu kreskowego, przyspieszając pracę magazynierów.


Zaloguj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *