Koszyk

Aktualizacja 1.56

Kolejna aktualizacja przynosi nowe funkcjonalności oraz zwiększa optymalizacje systemu. Dowiedz się więcej!

 • Nowe kolumny
  • Kolumna “Indeks towaru” dodana do widoku Dostaw i Ruchu magazynowego.
  • Kolumna “Indeks” dodana do widoku Zamówień.
 • Odświeżenie widoku pracowników
  • Ułatwienie wybierania stanowisk dla pracowników.
 • Nowy widok w Zamówieniach do Dostawców
  • Odświeżenie widoku Zamówień do Dostawcy nie tylko daje im nowe funkcjonalności (grupowanie, sortowanie, filtrowanie) ale i poprawia wydajność.

Dowiedz się o szczegółach: 

1. Nowe kolumny

Zarówno w widoku Dostaw, Ruchu magazynowym jak i Zamówieniach pojawiły się nowe kolumny dotyczące indeksów.

Aby z nich skorzystać należy, używając konta o odpowiednich dostępach, wejść w któryś z widoków, a następnie w ikonkę zębatki w górnym prawym rogu. Tam ze strefy “Dostępne” przenosimy “Indeks”/”Indeks towaru” do strefy “Widoczne”

Nowe kolumny pozwolą jeszcze precyzyjniej zarządzać konkretnymi modułami OptiMES.

2. Odświeżenie widoku pracowników

Aby ułatwić konfigurację związaną z dodawaniem nowych pracowników lub zmianą uprawnień już istniejących odświeżyliśmy sposób wyświetlania tego miejsca.

W tym celu pozbyliśmy się menu po lewej stronie na rzecz jednej dłuższej listy związanej z informacjami o pracowniku, jego rolach i stanowiskach, na których może podjąć pracę.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w prosty sposób wybrać stanowiska przypisane do danego pracownika, zaznaczając po prostu checkbox’y, a nie wyszukując konkretnych stanowisk.

3. Nowy widok w Zamówieniach do Dostawców

Aktualizacja przynosi również odświeżenie widoku w Zamówieniach do dostawców. Dzięki czemu mamy możliwość grupowania wyników, sortowania po wielu kolumnach jak i dokładnego filtrowania. Poza tym nowy sposób wyświetlania wpływa pozytywnie na wydajność, dzięki czemu praca na tym widoku będzie szybsza i przyjemniejsza.

Zaloguj

Jeżeli uważasz, że w Twojej produkcji przyda się usprawnienie funkcjonowania, wypróbuj nasze bezpłatne 14-dniowe demo i sprawdź jaką wartość możemy Ci zaoferować. Chętnie pomożemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *