Aktualizacja 1.62

Najnowsze zmiany w oprogramowaniu do zarządzania produkcją. Sprawdź, co się zmieniło. 

  • Nowy widok w narzędziach
    • Odświeżenie widoku Narzędzi nie tylko daje im nowe funkcjonalności (grupowanie, sortowanie, filtrowanie) ale i poprawia wydajność.
    • Aktualizacja widoku dodawania/edytowania narzędzi.
  • Przyjęcia wewnętrzne produktów generowane przed zakończeniem całego zlecenia
    • Możliwość przyjmowania po produkcji, na magazyn wyrobów gotowych, produktów po kolei lub partiami.
  • Prace optymalizacyjne

Dowiedz się o szczegółach: 

1. Nowy widok w narzędziach

Tym razem nowy sposobu wyświetlania list pojawił się w zakładce Narzędzia. Nowy widok daje użytkownikom dużo większe możliwości odnajdowania interesujących ich treści. Poprawi się wydajność, ale co równie ważne dostępne będzie grupowanie wyników i sortowanie ich po wielu kolumnach czy szczegółowe wyszukiwanie.

Kolejną nowością jest odświeżony widok dodawania i edytowania narzędzi. Jego główną zaletą jest większa czytelność i zaprezentowanie wszystkich informacji w jednym miejscu. Dzięki temu odchodzi konieczność przeklikiwania się przez zakładki, w celu upewnienia się, że dane narzędzi jest odpowiednio skonfigurowane.

2. Przyjęcia wewnętrzne produktów generowane przed zakończeniem całego zlecenia

Niektóre przedsiębiorstwa mogą charakteryzować się długimi czasami między wyprodukowaniem kolejnych produktów, tego samego zlecenia. Nowa funkcjonalność pozwoli im wysyłać poszczególne partie produktów, bez konieczności czekania na wyprodukowanie wszystkich sztuk danego zlecenia. W tym celu należy wejść w zakładkę Konfiguracja panelu meldunkowego w Ustawieniach i zaznaczyć checkbox, zgodnie z poniższym zrzutem ekranu.

Po zapisaniu ustawień, meldowanie postępu podczas ostatniej operacji technologicznej, będzie generowało dokument Przyjęcia Wewnętrznego wyrobów, o wskazanej przez meldunek ilości. To działanie będzie miało miejsce zarówno dla meldowania ilości dobrych jak i wadliwych wyrobów (jeżeli wyroby wadliwe będą odpowiednio skonfigurowane).

Dzięki tak skonfigurowanemu Panelowi meldunkowemu, przedsiębiorstwo może zarządzać wyprodukowanymi towarami, mimo że całe zlecenie nie dobiegło jeszcze końca


Zaloguj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *