Aktualizacje Styczeń i Luty 2024

Systemy od Optimakers właśnie stały się jeszcze bardziej intuicyjne i funkcjonalne dzięki dwóm świeżym aktualizacjom. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak jeszcze bardziej usprawnić zarządzanie surowcami w Waszej firmie? Cóż, z najnowszą wersją 1.178, wprowadziliśmy możliwość dodania plików do surowców, co otwiera zupełnie nowe możliwości w organizacji i dostępie do ważnych danych.

Nieco wcześniej, w wersji 1.177, skupiliśmy nasze wysiłki na usprawnieniu widoczności cen na drzewie surowcowym. Dzięki temu zarządzanie kosztami staje się jeszcze bardziej przejrzyste i efektywne. Ponadto wprowadziliśmy grupowanie oraz sortowanie prac do pobrania w panelu meldunkowym, co bez wątpienia ułatwi życie każdemu, kto chce zachować porządek w swoich zleceniach.

Wersja 1.178

  • Możliwość dodania plików do surowców

Wersja 1.177

  • Widoczność cen na drzewie surowcowym
  • Grupowanie oraz sortowanie prac do pobrania w panelu meldunkowym

Omówienie wybranej aktualizacji

Wersja 1.177

  • Grupowanie oraz sortowanie prac do pobrania w panelu meldunkowym

Aby rozpocząć grupowanie prac do pobierania w panelu meldunkowym przejdź do zakładki Ustawienia, Panel Meldunkowy i Konfiguracja panelu meldunkowego. Zjedź nieco niżej i znajdź ku temu stosowną opcje, czyli Grupowanie prac do pobrania w panelu meldunkowym.

Na widocznym screenie powyżej znajduje się opisana opcja. Za pomocą metody “złap i upuść”, może decydować samodzielnie, które opcje w grupowaniu będą widoczne, a które nie. Zmiana będzie domyślnie widoczna dla konta w panelu meldunkowym.

Zobacz więcej o: Panel meldunkowy w naszej dokumentacji.