Dokumentacja

⌘K
  1. Home
  2. Docs
  3. Dokumentacja

Dokumentacja

System od Optimakers jest optymalnym kosztowo rozwiązaniem stworzonym w celu usprawnienia procesów produkcyjnych, zarządzania zasobami ludzkimi oraz magazynowymi. Stanowi spójny i wygodny, a jednocześnie zaawansowany i prosty w obsłudze program klasy APS+MES. Zaspokaja potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw produkcyjnych, poszukujących kompleksowych systemów zarządzania produkcją. Umożliwia bezpieczną i skuteczną integrację z istniejącymi systemami, m. in. Microsoft Navision, Comarch Optima i Gestor GT. Dzięki mechanizmom API, OptiMES umożliwia również wymianę danych z dowolnymi systemami i maszynami w firmie. Został zaprojektowany we współpracy z ekspertami dziedzinowymi z zakresu 5S i LEAN Kaizen.

Potrzebujesz systemów od Optimakers jeśli w Twojej firmie:

  1. Raporty z produkcji są niedokładne i nieregularne.
  2. Nieefektywnie wykorzystane są zasoby produkcyjne.
  3. Produkcja generuje straty (nieprzewidziane przestoje, nagłe zmiany w planie produkcji, absencje itd.).
  4. Brakuje optymalizacji i synchronizacji produkcji.
  5. Konieczność przyjęcia do realizacji pilnych zleceń od kluczowych klientów powoduje chaos w organizacji (zmiana harmonogramów),
  6. Stres w związku z terminami.
ProwadźRzetelne i natychmiastowe raportowanie. Pełną kontrolę stanowisk pracy. Zminimalizowane koszty przestojów. Bezpieczeństwo i porządek zarządczy. Optymalne wykorzystanie parku maszynowego. Terminowe realizowanie zamówień. Wzrost zysków.
Oszczędź50% czasu pracowników działu zakupów. 75% czasu poświęconego na planowanie i kontrolę. Koszty związane z rotacją pracowników.

Artykuły

Napisz do nas.