nowy partner

Optimakers ma nowego partnera – Bydgoską Hurtownię Narzędzi Visła

Optimakers to coraz bardziej rozpoznawalny na rynku system MES. Dziś nastąpiło oficjalne nawiązanie współpracy z kolejnym partnerem merytorycznym.

Bardzo miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy partnerskiej z firmą Bydgoska Hurtownia Narzędzi Visła Sp. z o.o. Jest to relacja szczególnie prestiżowa ze względu na wieloletnie doświadczenie zespołu Hurtowni Visła i bardzo pozytywną opinię rynkową wśród wielu firm z regionu. Hurtownia posiada w swojej ofercie prawie 30 tys. produktów (ponad 50 marek) – dziś staliśmy się jednym z nich. Firma powstała w 1995 roku i do dziś intensywnie rozwija innowacyjne przedsięwzięcia. Może pochwalić się licznymi nagrodami, takimi jak Diament Miesięcznika Forbes.

Kluczowy jest fakt, że Hurtownię Visła tworzy zespół wykwalifikowanych doradców technicznych, którzy pomagają w doborze odpowiednich produktów i modułów. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w sport mają silnie wpojone zasady Fair Play, których przestrzegają w kontakcie z klientami.

Jest dla nas prawdziwym zaszczytem nawiązanie współpracy merytorycznej. Obie firmy będą mogły dostarczać wysokiej jakości usługi i produkty dla klientów. Współpraca skupi się przede wszystkim na możliwościach optymalizacji procesów firm produkcyjnych. A jak? Dzięki dostarczaniu właściwych narzędzi na czas, oraz rozwiązania Optimakers – systemu MES optymalizującego procesy algorytmami sztucznej inteligencji.

Więcej o firmie można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej – www.visla.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi partnerami Optimakers . A może zostaniesz jednym z nich? 🙂

Sprawdź: https://optimakers.pl/partnerzy/

Jeżeli uważasz, że w Twojej produkcji przyda się usprawnienie funkcjonowania, wypróbuj nasze bezpłatne 14-dniowe demo i sprawdź jaką wartość możemy Ci zaoferować. Chętnie pomożemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *