Wprowadzamy zmiany!

Wprowadzamy zmiany!

To Twoja ostatnia szansa, żeby przedłużyć licencję na oprogramowanie do zarządzania produkcją i magazynem – OptiMES w obecnym formacie! Już wkrótce czekają nas duże zmiany, więc spiesz się, póki czas.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu oraz produktu, a także analizą zmieniającego się rynku IT, postanowiliśmy zmienić obecny format OptiMES. Zmieni się wiele, bardzo wiele. Masz praktycznie ostatni moment, żeby przedłużyć oprogramowanie na obecnych zasadach.

Czy zmiany dotyczą wszystkich?

Tak. Zmiany, które wprowadzamy, dotyczą nas, czyli programistów, wdrożeniowców, prezesów i marketingowców. Dotyczą także Ciebie drogi kliencie. Obecny format OptiMES, który doskonale znasz, ulegnie całkowitemu przemodelowaniu. Zmienią się funkcjonalności, zmieni się układ, zmienią się możliwości. Nie chcemy pisać standardowego, marketingowego bełkotu, że “Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów”. Nie. Może i coś w tym jest. Jednak nie chodzi tylko o to. 

W każdym biznesie najważniejsze jest rozwój i dostosowanie produktów do potrzeb rynkowych. A my chcemy zadbać także o Twój rozwój i Twoje korzyści. Dlatego postanowiliśmy na duże zmiany, które pomogą lepiej dostosować nasze oprogramowanie do Twoich potrzeb.

Co zmieniamy wewnątrz Optimakers?

W związku z rozwojem brandu i zwiększeniem skali działalności dotychczasowe cyfrowe rozwiązania organizacyjne w Optimakers wymagały modernizacji. W ramach dostosowania się do ewoluującej rzeczywistości z jednoczesnym utrzymaniem maksymalnego porządku w wewnętrznych procesach zdecydowaliśmy się na wdrożenie platformy HubSpot z Verseo. Na ich firmowym blogu pojawiło się obszerne case study, opisujące cały proces – znajdziecie je TUTAJ.

Co dla Ciebie się zmieni?

Wszystko. Środowisko, z którego korzystasz będzie inne, chociaż z podobnym układem. Nie chcemy, żebyś musiał odnajdywać się w tym wszystkim na nowo. Wręcz przeciwnie, ma być jeszcze prościej, łatwiej i skuteczniej. Odświeżone procesy, użyteczne funkcje i autorskie rozwiązania, mają dać Ci jeszcze więcej korzyści.

Wkrótce odsłonimy więcej kart. Tymczasem jedynie informujemy, że zmienia się format i masz czas, żeby przedłużyć OptiMES w obecnym wydaniu.

Jeżeli uważasz, że w Twojej produkcji przyda się usprawnienie funkcjonowania, wypróbuj nasze bezpłatne 14-dniowe demo i sprawdź jaką wartość możemy Ci zaoferować. Chętnie pomożemy!