Poznaj usługi Optimakers

We wrześniu 2022 przeszliśmy rebranding, o którym pisaliśmy na naszym blogu. Nasza marka, jaką jest teraz Optimakers, to coś zdecydowanie więcej niż tylko systemy do zarządzania produkcją i magazynem. Od wielu lat świadczymy także usługi, które są komplementarne. Wynikają one bezpośrednio z naszej wiedzy,  doświadczenia, chęci i energii.

Dlaczego wprowadziliśmy pakiety usług od Optimakers?

Optymalizując i usprawniające procesy zarządzania naszych Klientów, zawsze holistycznie podchodzimy do całości przedsiębiorstwa, a nie tylko ułamka tego, co Klient czy Partner chce osiągnąć. Nasi Optimakersi, czyli eksperci, którzy zęby zjedli już na podobnych kejsach, zazwyczaj nie mogą powstrzymać się przed wyrażeniem chęci wskazania naszym klientom, co można by jeszcze usprawnić. I tutaj naturalnie pojawić się musiały u nas usługi dodatkowe, które od lat świadczymy, ale nigdy nie było oficjalnie w naszych cennikach i liście usług.

Pora z tym skończyć! Nie możemy takiego dobra zatrzymywać tylko dla siebie!

Wprowadzamy oficjalną możliwość skorzystania z usług dodatkowych od Optimakers

Oficjalnie przedstawiamy zakres usług wykonywanych przez naszych Optimakersów, z których od teraz oficjalnie możesz u nas skorzystać w każdym momencie. Nie musisz być odbiorcą naszych systemów do zarządzania, by móc poprawić wydajność i rentowność Twoich procesów produkcji, magazynowania, zarządzania czy sprzedaży.

Jakie usługi świadczy Optimakers?

Dedykowane systemy dla produkcji i magazynu

Naszą ofertę na systemy zapewne już znasz. Ale czy wiesz, że tworzymy także dedykowane systemy dla produkcji i magazynu? Mamy doświadczenie praktyków optymalizacji, a nie tylko informatyków.

Opieka, utrzymanie i obsługa dedykowanych systemów

Zapewne znasz sytuację, gdy ktoś stworzył dla Ciebie system, a później informatyk nagle się ulotnił? Nie miał czasu na zmiany i aktualizacje? A może “u niego działa”, a u Ciebie nie? 

Możemy przejąć dla Ciebie obsługę i rozwój Twojego istniejącego systemu. Nasz zespół Optimakersów to idealne osoby do dbania o Twoje narzędzia. Współpracując z nami, masz pewność, że nie znikniemy z rynku, a Ty nie zostaniesz z ręką…na klawiaturze próbując zrozumieć, co się dzieje w systemie, który ktoś dla Ciebie stworzył 😉

Tworzenie dedykowanych systemów dopasowanych do Twoich potrzeb

A może jeszcze nie masz takiego systemu? Stworzymy od zera rozwiązanie idealnie skrojone do Twoich potrzeb!

Wsparcie HR Business Partner dla Twojej organizacji

Rola HR w ostatnich latach ulega ogromnym zmianom nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Coraz częściej myślimy o pracownikach, ich samopoczuciu, marce pracodawcy, zatrudnianiu najlepszych kandydatów na rynku. Trudna jest także współpraca między Zarządami, a kadrą zarządzającą. Na szczęście mamy na to rozwiązanie! Sprawdź czy HR Business Partner w produkcji to coś dla Ciebie!

Co robimy?

  • Tworzymy i układamy procesy biznesowe
  • Budujemy procesy onboarding pracowników, które pomagają obniżyć rotację i zwiększać zaangażowanie
  • Wzmacniamy lojalność pracowników i partnerów biznesowych
  • Współpracujemy z zarządami i kadrą menadżerską

Audyty i analizy optymalizacji produkcji i magazynów

18 lat na rynku to nie byle co! Doświadczyliśmy już wiele, widzieliśmy jeszcze więcej. Wchodzimy we współpracę z Klientem zazwyczaj, gdy potrzebuje on jednego z naszych systemów: OptiMES, OptiWMS, OptiCMMS, OptiAPS czy OptiCRM. A to co się później dzieje, to dopiero jest kosmos!

Okazuje się, że nie tylko system jest tu potrzebny, ale jest wiele możliwości poczynienia prostych, ale szalenie skutecznych zmian w organizacji, które już od pierwszego dnia zrobią robotę! A skąd to wiemy? Doświadczenie!

Przeprowadzamy audyty zakładów produkcyjnych i wskazujemy obszary do poprawy. Czasami drobne zmiany, na które nie wpadniesz samodzielnie, mogą zrobić różnicę! 

Przykład?

Wiesz, że przeniesienie palarni z terenu zakładu produkcyjnego, w która część jest poza miejscem odbicia karty, sprawia że nałogowych palaczy masz na produkcji nagle 30% mniej? 🙂 Samo zdrowie!

Identyfikujemy wąskie gardła i marnotrawstwa, dzięki którym zyskasz właściwie natychmiast. Optymalizujemy wybrane przez Ciebie aspekty funkcjonowania produkcji i magazynów.

Jeżeli zaś poczujesz, że masz wewnątrz organizacji osoby, które będą w stanie samodzielnie wdrażać zmiany, chętnie ich dla Ciebie przeszkolimy. Możemy też nadzorować ich pracę i wyniki, by mieć pewność, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Współpracując, możemy stworzyć dla Ciebie długoterminowe strategie optymalizacyjne, które wdrożysz z nami bądź samodzielnie. Wybór należy do Ciebie!

Marketing B2B dla produkcji

Absolutny sztos, hit i sprzedaż szybka jak świeże bułki! Marketing B2B nie tylko dla firm produkcyjnych i magazynów. Widzieliście nasz rebranding? A social media? A może trafiliście tu z reklamy Google lub Facebook Ads? Robimy to sami jako Optimakers! I jeżeli podoba Ci się to, co widzisz, to możesz mieć coś podobnego 🙂 Mamy od tego bandę zaufanych, zaprzyjaźnionych i sympatycznych ludzi, którzy do tego są na maxa profesjonalni, doświadczeni i skuteczni.

Co robimy?

  • Tworzymy strony www i sklepy e-commerce
  • Obsługujemy kampanie w social mediach oraz Google Ads
  • Budujemy strategie marketingowe oraz kontrolujemy ich wdrażanie w organizacji
  • Zatrudniamy osoby do obsługi marketingu B2B wewnątrz organizacji oraz pomagamy w outsourcowaniu zleceń na zewnątrz

I jak się zapowiada? Skorzystasz? Zapytaj o ofertę przez formularz kontaktowy.