Staż w drużynie Optimakers

Szukasz stażu w branży informatycznej?

Czy jesteś gotowy rozpocząć nową przygodę z naszą firmą? Poszukujemy kandydata, pasjonującego i specjalizującego się w branży IT. Poziom zadań specjalnie dobieramy do Twojego zaawansowania, oraz służymy pomocną dłonią przez cały okres stażu.

Będziesz częścią zespołu!

Stale powiększamy naszą ekipę oraz grono osób z którymi współpracujemy. Staramy się aby każdy czuł się komfortowo, z jak największą chęcią do pracy, a atmosfera aby była jak najlepsza i przyjazna.

Czego się nauczysz i co będziemy robić?

Twoje obowiązki będą różnić się w zależności od obranej ścieżki stażowej. Masz możliwość obrania ścieżki developerskiej, marketingowej, HRowej albo… uwaga: jako osoba do zarządzania narzędziami A.I!

Twoje drzewko rozwoju w Optimakers

Ścieżka Content Managera w Optimakers

Co będziesz robić?
 • Praca z WordPress’em – dodawanie, modyfikacje i edycje podstron
 • Tworzenie i edycja Landing Page z myślą o kampaniach reklamowych
 • Odtwarzanie wzorów i projektów wskazanych przez opiekuna
 • Planowanie, edycja oraz dodawanie postów na bloga firmowego
 • Tworzenie treści oraz grafik umieszczanych na stronie firmowej
Idealnie gdybyś już znał i miał:
 • WordPress’a, wraz z obsługą Gutenberga/Elementora
 • Podstawy HTML’a oraz CSS’a
 • Umiejętność dodawania wpisów wraz z grafikami oraz optymalizacją SEO przy użyciu wtyczki YOAST SEO
 • Lekkie pióro, znajomość poprawnej polszczyzny
 • Planowanie contentu i copywriting

Ścieżka stażu programisty w Optimakers

Co będziesz robić?
 • programować. Dziwne, nie? 🙂
 • damy Ci trochę kodu i zobaczymy co z nim zrobisz

Ścieżka stażu w dziale HR

Co będziesz robić?
 • uczyć się zarządzania procesem rekrutacji
 • przeprowadzać nowych pracowników przez onboarding
 • tworzyć analitykę rpocesu rekrutacji
 • pracować zadaniowo w HubSpot
 • współpracować z Liderami działu sprzedaży, programistów oraz konsultantów

Dołącz do nas

Staże letnie otwarte!

Staż w naszej firmie otworzy Ci drzwi na świat informatyki, nabędziesz niezbędnego doświadczenia w tej dziedzinie. Udział w nim możesz wziąć w terminie, który sam wcześniej ustalisz, a nasz zespół z wielkim optymizmem Cię przywita. W razie obustronnego zadowolenia, oferujemy dalszą współpracę.

Staramy się tworzyć inspirujące środowisko do pracy. Liczy się współpraca, zaangażowanie i chęć do tworzenia nowego lepszego zespołu Optimakers!

Możesz liczyć na komunikacje

Jesteśmy z Tobą na łączach! Udzielamy informacji zwrotnych na przesłane aplikacje i stale powiadamy Cię o tym, na jakim etapie procesu rekrutacyjnego się znajdujesz.

Jesteśmy otwarci na Ciebie

Wiesz, z kim rozmawiasz. Masz możliwość pytać, o co chcesz i kiedy chcesz. Osoba po drugiej stronie procesu rekrutacji nie jest tajemnicą.

Angażujemy się

Odpowiedni proces rekrutacyjny to zaangażowanie z dwóch stron. Z nami podczas całego procesu możesz liczyć na pełne zaangażowanie, szukamy kolejnych członków naszej drużyny, nie pracowników. Więc dbamy o relację od samego początku.

Przepływ informacji

Troszczymy się o to, by informacje na temat rekrutacji i kandydatów były sprawnie
przekazywane na każdym etapie, od wysłania CV po ostateczną decyzję.

Dostęp do informacji

Starannie przygotowujemy wszystkie informacje o danym stanowisku pracy. Już w pierwszym kontakcie z propozycją, dowiesz się, co Cię czeka, na co liczymy i co możemy dać Tobie. Wszystko podane jak na tacy, lepiej jak w restauracji.

Prostota informacji

Celujemy w konkrety. Bez branżowego pitolenia, bez trudnych fraz, bez lania wody. Lepiej krócej, a konkretnie. Dbamy o to, żeby informacje, które dla Ciebie przygotowujemy, były proste, czytelne i intuicyjne.

Bezpieczeństwo danych

Dbamy także o bezpieczeństwo Twoich danych. Wysyłasz swoje CV, dane kontaktowe raz ze zdjęciem. U nas masz pewność, że nasze procesy rekrutacyjne gwarantują Ci 100% bezpieczeństwa i poufności. Nic nie wypłynie!

Rozwijamy się

Stale podnosimy nasze kompetencje i wiedzę w HR. Chcemy mieć zawsze aktualną wiedzę i nowoczesne, zdrowe relacje w podejściu do rekrutacji. Dlatego działamy w oparciu na procesach, które są stale aktualizowane o nowe rozwązania.

Szanujemy Cię

Hej szanujemy Cię! Jesteś człowiekiem, tak jak i my! A nic co ludzkie, nie jest nam obce. Kończąc i zaczynając jednocześnie – stawiamy na wzajemny szacunek, bo bez tego wszystkie punkty powyżej, tracą na wartości.