Aktualizacje Wrzesień 2023

Co nowego we wrześniu systemach od Optimakers? Bardzo dużo! Pracujemy nad wieloma usprawnieniami i nowymi funkcjami, które jeszcze lepiej pomogą Ci korzystać z naszego rozwiązania każdego dnia. We wrześniu po wielu testach, oficjalnie opublikowaliśmy dwie aktualizacje!

Wersja 1.173

  • Możliwość eksportu customowych importerów
  • Kolumna “Jednostka miary” dostępna w Kooperacjach

Jeżeli chodzi o import i eksport danych, są to funkcje dla zaawansowanych użytkowników, dlatego w tych aktualizacjach przyjrzymy się jednostką miary, które od teraz dostępne są w trybie kooperacji.

Kooperacja daje użytkownikom możliwość bardziej realistycznego odtworzenia procesów produkcyjnych poprzez konfigurację stacji roboczych pod kątem operacji wykonywanych przez firmy zewnętrzne.

Funkcja ta dostępna jest po rozwinięciu menu, a następnie w “Produkcja” – “Kooperacje”.

Aktualnie została dodana jednostka miary.

Jeżeli w Twoich systemach, nie widzisz poprawnie zakładki jednostka miary, upewnij się, że jest ona ustawiona w panelu widoczności. Wystarczy, że przejdziesz na ikonę koła zębatego, obok przycisku “Eskport”, i za pomocą metody “złap i upuść”, przeniesiesz kolumnę na odpowiednie okno.

Jeżeli interesuję Cię więcej funkcjonalności z zakresu kooperacji lub importu/eksportu danych, sprawdź poniżej naszą dokumentację.