Awatar użytkownika

OptiKurs

5 Hours
Średnio zaawansowane
51 lekcja
12 testów
431 kursantów

Cześć!

Cieszę się, że chcesz dołączyć do zespołu Optimakersów i lepiej zarządzać swoją produkcją i magazynami. To właśnie tutaj możesz rozpocząć szkolenia z OptiKursem w ramach którego poznasz najważniejsze funkcjonalności systemów od Optimakers, które pomogą Ci lepiej zorganizować pracę.

No dobra, czego się nauczysz?

Poznasz tutaj nie tylko aspekty techniczne, dotyczące zarządzaniem modułami MES, APS, WMS, CMMS i CRM, ale także merytoryczną wiedzę w planowaniu, przeplanowaniu produkcji czy zarządzaniu magazynami. 

W naszych szkoleniach poznasz także realne przykłady różnych scenariuszy w zakładach produkcyjnych i magazynach. Nauczysz się powiązań między magazynem a produkcją. Zobaczysz, jak raportować i analizować czas pracy pracowników. Poznasz zaawansowane funkcje i pojęcia, które rozwiniesz i osobiście wdrożysz w swojej pracy.

Co mi to da?

Jak pisaliśmy, otrzymasz praktyczną wiedzę z zakresu obsługi zaawansowanego systemu do zarządzania produkcją i magazynem, poznasz realne przykłady przy obsłudze firmy produkcyjnej, a całość potwierdzisz egzaminem końcowym, w ramach którego otrzymasz specjalny certyfikat, potwierdzający Twoje umiejętności i dający Ci możliwość znalezienia zyskownego zawodu w tym sektorze.

Praktyczną wiedzę na temat zarządzania produkcją i magazynem, ale przede wszystkim optymalizacją procesów wraz z umiejętnościami technicznymi.
OptiKurs jest zupełnie darmowy. Nie musisz nic płacić.
Otrzymasz certyfikat, potwierdzający Twoje kwalifikacje i umożliwiający Ci znalezienie zyskowniejszego zawodu.
Zespół ekspertów Optimakers z ponad 15 letnim doświadczeniem. Przy budowie szkoleń brali udział developerzy systemu, konsultanci realnie pomagający klientom w zakładach produkcyjnych, a także wdrożeniowcy, którzy implementują system w firmach.

Wymagania

  • System lepszy od Windows XP. Może być Windows 7, też da radę.
  • Dostęp do Internetu. Witamy w XXI wieku!
  • Chęci do nauki, rozwoju i znalezienia lepszej pracy.

Docelowi odbiorcy

  • Osoby, które chcą zdobyć wiedzę na temat zarządzania produkcją.
  • Osoby, które chcą nauczyć się zarządzania produkcją przez dedykowany system.
  • Osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikacje.
  • Osoby, które chcą znaleźć lepszą pracę.
  • Kierownicy produkcji i/lub magazynu, którzy chcą zoptymalizować produkcje.