Systemy do zarządzania produkcją

systemy do zarządzania produkcją


Profesjonalna produkcja wymaga dobrego planu
, kontroli nad jego realizacją oraz sprawnego rozliczenia i podsumowania działań. Tak duże uproszczenie możliwe jest tylko i wyłącznie w teoretycznych rozważaniach. W praktyce złożoność zagadnień i ogromna liczba procesów zachodzących w związku z produkcją da się zorganizować na wysokim poziomie, jedynie za pomocą odpowiednio dobranego systemu do zarządzania produkcją.

Przykład systemów do produkcji i magazynów od Optimakers pokazuje, że takie rozwiązania mają sens, ale tylko wtedy, gdy są mądrze stworzone i profesjonalnie wdrożone.

Pierwszym z pytań, które pojawia się w kontekście rozważań nad wyborem i wdrożeniem systemu do planowania produkcji, jest to, czy ma to sens w danej branży. Przykład naszego systemu pokazuje, że dopracowany system informatyczny sprawdza się we wszystkich typach produkcji, bez względu na charakter produkcji, a nawet w przypadku przedsiębiorstw działających w innych dziedzinach niż wytwarzanie wyrobów. Jak dotąd, z powodzeniem funkcje systemu wykorzystywane są przez narzędziownie, montownie, wtryskownie, drukarnie, firmy z branży klimatyzacyjnej i spożywczej, a także te zajmujące się produkcją medyczną, dla energetyki, a nawet dla kolei.

Sprawdź wszystkie korzyści jakie dają systemy do zarządzania produkcją i magazynem od Optimakers

systemy do zarządzania produkcją

01.

Skuteczne metody, dotrzymane terminy i budżety

Zespół Optimakers dotrzymuje terminów i budżetów analitycznych oraz wdrożeniowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu uzgadnia z klientem właściwą kolejność prac i terminy, które dobrze wpasowują się w przedsiębiorstwo.

systemy do zarządzania produkcją

02.

Korzystniejszy kosztowo, bo od producenta

System od Optimakers jest korzystniejszy kosztowo od rozwiązań oferowanych przez pośredników, bo produkuje go polska firma.

systemy do zarządzania produkcją

03.

Praktyczny i wyspecjalizowany w produkcji

Klienci szczególnie chwalą praktyczność i łatwość obsługi, bez zbędnych wodotrysków. Jest to możliwe dzięki współpracy z ekspertami Lean Manufacturing, Bydgoskim Klastrem Przemysłowym i innymi organizacjami zrzeszającymi firmy produkcyjne.

systemy do zarządzania produkcją

04.

Dla małych, średnich i dużych

Najmniejsza firma klienta korzystająca z systemów od Optimakers zatrudnia 8 osób na produkcji, największa 574. To duża różnica! Oczywiście to 2 różne wdrożenia. W każdym razie system od Optimakers jest dla każdego, również dla Ciebie.

systemy do zarządzania produkcją

05.

Elastyczny, modułowy i wydajny

A do tego automatyzuje powtarzalne czynności jak tworzenie raportów, wysyłanie alarmów, przypominanie o terminach serwisowania maszyn i urządzeń.

Nasze systemy do zarządzania produkcją i magazynem są już na stałe u Klientów

W pełni można zaufać kompetencjom profesjonalistów z Optimakers, ponieważ wszystkie rozwiązania są przemyślane i praktyczne. Bardzo cieszy nas duże zaangażowanie poświęcone w każdą realizację, oraz wysiłek wkładany w terminowe kończenie projektów. Doceniamy również wszelkie działania wykraczające poza zapisy umowy, otrzymujemy wsparcie techniczne i profesjonalne doradztwo. Dzięki temu efekty współpracy mają szeroki zasięg i przyniosły wiele sukcesów. 
Fabryka Mebli
Gala
Optimakers zapewnia nam bezpieczeństwo również w dziedzinie terminowości wykonywanych zleceń. Jesteśmy pewni, że nasze projekty zostaną zakończone w ustalonym terminie. 
Dodatkowo zagwarantowano nam wsparcie techniczne, dostępne przez całą dobę. Gwarancja na rozwiązania techniczne jest dla nas kluczowa. 
Zdecydowanie polecamy współpracę z firmą Optimakers  jako profesjonalistami w biznesie. 
Aleksander Galas
Prokurent