Nasze systemy do zarządzania produkcją i magazynem są już na stałe u Klientów

W pełni można zaufać kompetencjom profesjonalistów z Optimakers, ponieważ wszystkie rozwiązania są przemyślane i praktyczne. Bardzo cieszy nas duże zaangażowanie poświęcone w każdą realizację, oraz wysiłek wkładany w terminowe kończenie projektów. Doceniamy również wszelkie działania wykraczające poza zapisy umowy, otrzymujemy wsparcie techniczne i profesjonalne doradztwo. Dzięki temu efekty współpracy mają szeroki zasięg i przyniosły wiele sukcesów. 
Fabryka Mebli
Gala
Optimakers zapewnia nam bezpieczeństwo również w dziedzinie terminowości wykonywanych zleceń. Jesteśmy pewni, że nasze projekty zostaną zakończone w ustalonym terminie. 
Dodatkowo zagwarantowano nam wsparcie techniczne, dostępne przez całą dobę. Gwarancja na rozwiązania techniczne jest dla nas kluczowa. 
Zdecydowanie polecamy współpracę z firmą Optimakers  jako profesjonalistami w biznesie. 
Aleksander Galas
Prokurent
Zapewniono nam wysokiej klasy wykonawstwo i wsparcie na każdym etapie projektu. Bardzo zaskoczył nas krótki czas odpowiedzi i duża dyspozycyjność. Oprócz technicznego wykonawstwa, w każdej chwili możemy liczyć na profesjonalne konsultacje w innych dziedzinach działalności. Syneo.pl jest rzetelną firmą, której warto powierzyć rozwój autorskich pomysłów.
Adam Drążek
Life Color
Współpracowaliśmy z firmą Optimakers przy realizacji dużego projektu informatycznego opartego o technologię Optimakers Sync – 250 punktów wdrożeniowych. Przez cały okres testów i wdrożenia firma Optimakers zapewniła utrzymanie rozwiązania na własnych serwerach nie pobierając za to opłat. Pracownicy szybko rozwiązywali powstałe problemy. Współpraca przyniosła założony efekt w 250 punktów (w każdym 2-3 pracowników).
Aleksander Galas
Fabryka WAG
Zauważyliśmy ogromne zaangażowanie w prowadzenie projektu i osobiste podejście do przygotowanego rozwiązania. Osoby współpracujące wykazały się również dociekliwością, szerokim spojrzeniem na zagadnienie i szybkim czasem reakcji na pojawiające się pytania. W każdym etapie mogliśmy liczyć na dodatkowe konsultacje upewniające nas, że obsługę techniczną powierzyliśmy specjalistom.
Bernadetta Keller
TMR Plastics
Dzięki doświadczeniu Optimakers wprowadzane zmiany przebiegły sprawnie i w wyznaczonym terminie. Wiedza profesjonalnego zespołu przełożyła się na poprawę jakości a także wydajności naszej pracy.  Szkolenia dla pracowników naszej firmy prowadzone przez specjalistów z Optimakers pozwoliły nam na szczegółowe poznanie działania nowoczesnych rozwiązań technologicznych i nawet dla osób nie znających się na tajnikach informatyzacji okazały się łatwe do przyswojenia i stosowania w codziennej pracy. 
Tomasz Palicki
Vossloh

Przykłady efektów systemów od Optimakers

Case-study marketing B2B od Optimakers
Case-study

Case-study marketing B2B od Optimakers

W ramach usług Marketingu B2B w Optimakers, mieliśmy ostatnio przyjemność pracować przy bardzo ciekawym projekcie! Co prawda
Integracja z systemem Subiekt GT
Case-study Techniczne

Integracja z systemem Subiekt GT

Integracja systemu do zarządzania produkcją i magazynem z systemem Subiekt GT, to element, który ułatwia w zarzą
Automatyzacja produkcji i zarządzanie magazynem w Tapat dzięki Optimakers
Case-study

Automatyzacja produkcji i zarządzanie magazynem w Tapat dzięki Optimakers

Firma TAPAT z Kłody (woj.wielkopolskie) świadczy swoje usługi w branży spożywczej, której działalność ś
Case Study: Integra-Implants – Generowanie Etykiet
Case-study

Case Study: Integra-Implants – Generowanie Etykiet

Firma Integra-Implants, specjalizująca się w produkcji implantów podokostnowych i świadcząca usługi podwykonawcze, stanęła przed wyzwaniem