Nasze systemy do zarządzania produkcją i magazynem są już na stałe u Klientów

W pełni można zaufać kompetencjom profesjonalistów z Optimakers, ponieważ wszystkie rozwiązania są przemyślane i praktyczne. Bardzo cieszy nas duże zaangażowanie poświęcone w każdą realizację, oraz wysiłek wkładany w terminowe kończenie projektów. Doceniamy również wszelkie działania wykraczające poza zapisy umowy, otrzymujemy wsparcie techniczne i profesjonalne doradztwo. Dzięki temu efekty współpracy mają szeroki zasięg i przyniosły wiele sukcesów. 
Fabryka Mebli
Gala
Optimakers zapewnia nam bezpieczeństwo również w dziedzinie terminowości wykonywanych zleceń. Jesteśmy pewni, że nasze projekty zostaną zakończone w ustalonym terminie. 
Dodatkowo zagwarantowano nam wsparcie techniczne, dostępne przez całą dobę. Gwarancja na rozwiązania techniczne jest dla nas kluczowa. 
Zdecydowanie polecamy współpracę z firmą Optimakers  jako profesjonalistami w biznesie. 
Aleksander Galas
Prokurent
Zapewniono nam wysokiej klasy wykonawstwo i wsparcie na każdym etapie projektu. Bardzo zaskoczył nas krótki czas odpowiedzi i duża dyspozycyjność. Oprócz technicznego wykonawstwa, w każdej chwili możemy liczyć na profesjonalne konsultacje w innych dziedzinach działalności. Syneo.pl jest rzetelną firmą, której warto powierzyć rozwój autorskich pomysłów.
Adam Drążek
Life Color
Współpracowaliśmy z firmą Optimakers przy realizacji dużego projektu informatycznego opartego o technologię Optimakers Sync – 250 punktów wdrożeniowych. Przez cały okres testów i wdrożenia firma Optimakers zapewniła utrzymanie rozwiązania na własnych serwerach nie pobierając za to opłat. Pracownicy szybko rozwiązywali powstałe problemy. Współpraca przyniosła założony efekt w 250 punktów (w każdym 2-3 pracowników).
Aleksander Galas
Fabryka WAG
Zauważyliśmy ogromne zaangażowanie w prowadzenie projektu i osobiste podejście do przygotowanego rozwiązania. Osoby współpracujące wykazały się również dociekliwością, szerokim spojrzeniem na zagadnienie i szybkim czasem reakcji na pojawiające się pytania. W każdym etapie mogliśmy liczyć na dodatkowe konsultacje upewniające nas, że obsługę techniczną powierzyliśmy specjalistom.
Bernadetta Keller
TMR Plastics
Dzięki doświadczeniu Optimakers wprowadzane zmiany przebiegły sprawnie i w wyznaczonym terminie. Wiedza profesjonalnego zespołu przełożyła się na poprawę jakości a także wydajności naszej pracy.  Szkolenia dla pracowników naszej firmy prowadzone przez specjalistów z Optimakers pozwoliły nam na szczegółowe poznanie działania nowoczesnych rozwiązań technologicznych i nawet dla osób nie znających się na tajnikach informatyzacji okazały się łatwe do przyswojenia i stosowania w codziennej pracy. 
Tomasz Palicki
Vossloh

Przykłady efektów systemów od Optimakers

Wsparcie w zarządzaniu produkcją mebli – case-study Prohan
Case-study

Wsparcie w zarządzaniu produkcją mebli – case-study Prohan

Firma Prohan to producent ekologicznych mebli z województwa kujawsko-pomorskiego.Rodzinna firma, która istnieje na rynku już od 30 lat
Skrócenie czasu zamówień produkcyjnych o 80% dzięki Optimakers
Case-study

Skrócenie czasu zamówień produkcyjnych o 80% dzięki Optimakers

Zakład obróbki metali SOWA z siedzibą w Świnoujściu to kolejny użytkownik systemu Optimakers, który moż
Integracja z systemem Subiekt GT
Case-study Techniczne

Integracja z systemem Subiekt GT

Integracja systemu do zarządzania produkcją i magazynem z systemem Subiekt GT, to element, który ułatwia w zarzą
Case Study firmy TOK-ART
Case-study

Case Study firmy TOK-ART

Spis Treści: O firmie TO1`K-ART Zadanie dla Optimakers Osiągnięty efekt Rozwój, a terminowość i jakość